Straipsniai

Kodėl yra svarbu kokius karbidinius antgalius naudojame?

Visų pirmą tai leidžia atsirinkti kokybiškus antgalius, kurie:

1. Taupo mūsų ir kliento laiką.

2. Geriau atlieka savo funkciją – lengviau išgauname norimą rezultatą.

3. Taupo mūsų pinigus, nes tai, ką nusiperkame, iš tiesų naudojame, o ne išmetame supratę, kad negalėsime dirbti.

Kaip atsirinkti kokybiškus antgalius? Atkreipkite dėmesį į:

1. Antgalio kotelį – viena didžiausių ir kokybiškiausių rusų antgalių gamintojų – gamina antgalius, kurie neturi jokio ,,sijonėlio“ po antgalio forma. Jeigu tai yra eglutės formos antgalis, tai ir bus aiški trikampio forma, be jokio formos pratesimo apačioje. Tuo tarpu kiniški antgaliai labai dažnai turi įvairiausius kotelio išstambėjimus, po pačia antgalio forma.

2. Antgalio viršūnėlė – dažnas atvejis kuomet kiniški antgaliai turi nupjautą viršūnėlę, kurioje nematyti išgraviruotų dantukų. Tokia ,,bedantė“ antgalio viršūnė – nešalina medžiagos. Dėl to atsiranda antgalio peršokinėjimai, iškandžioti laipteliai ir nemalonūs pojūčiai meistrui bei klientui.

3. Dantukų aštrumas – pavertus antgalį aukštyn kojomis ir pažiūrėjus iš apatinės pusės, galima aiškiai matyti atsikišusių dantukų dydį. Kuo dantukai yra didesni ir smailesni – tuo geriau šalina jūsų antgalis. Jeigu dantukai yra labai maži ir negilūs – medžiagą šalins prastai.

4. Metalo spalva – kokybiški antgaliai dažniausiai būna sodrios sidabrinės spalvos. Tuo tarpu nekokybiškų antgalių metalas dažnai būna gelstelėjęs ar vietomis parudavęs. Štai tokie būtų pagrindiniai 4 kriterijai, kurie padės jums išsirinkti kokybiškesnį antgalį. Aš ir pati mėgstu greitą bei efektyvų darbą, todėl Roja prekiauja tik rusų gamybos (kokybiškais) karbidiniais antgaliais.

Komentaras - “Kodėl yra svarbu kokius karbidinius antgalius naudojame?

  1. Adm1n1strac1ja parašė:

    Labai puikus straipsnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *