IEVA JASIUVĖNAITĖ, ROJA PROFESSIONAL ĮKŪRĖJA

Ieva įkūrė šį prekės ženklą iš didelės meilės nagams ir noro meistrams suteikti kokybiškas manikiūro priemones. Kadangi manikiūro meistre ji tapo dar 2013 m., per dešimtmetį sukaupta didelė patirtis leidžia įsigilinti ir ištobulinti kiekvieną produktą iki smulkmenų.

MŪSŲ TIKSLAS

Sukurti galimybę dirbti kokybiškai ir patogiai. Padėti didinti lojalių ir mokių klientų ratą suteikiant aukšto lygio paslaugas. Paskatinti kūrybiškumą ir pasimėgavimą darbu.

Džiaugiamės augančia ROJA Professional bendruomene visame pasaulyje. Esame dėkingi, kad vis daugiau žmonių nusprendžia išbandyti mūsų produktus, o tai padarę tampa lojaliais klientais metų metus.

DALINIMASIS INFORMACIJA

Labai mėgstame dalintis sukauptomis žiniomis! 2017m. Ieva pradėjo manikiūro instruktorės karjerą ir savo dideliu žinių bagažu dalinasi ne tik gyvuose mokymuose, tačiau ir socialiniuose tinkluose. Daug dėmesio skiriame kokybiško turinio kūrimui ir siekiame, kad meistrai dirbtų saugiai, užtikrintai ir leistų savo kūrybai skleistis.

Užsukite į mūsų socialinius tinklus pasimokyti!

PAMATYTI

ESTETIKA

Pirmųjų Roja Professional produktų dizainas buvo gana ,,paaugliškas‘‘, nes šį prekės ženklą Ieva sukūrė būdama 22 metų. Bėgant laikui, laisvė ir kūryba tapo didžiausiomis ne tik Ievos, bet ir įmonės vertybėmis. Šiuo metu prekės ženklą esame apsupę estetika ir minimalizmu.